Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
подивитися фiльм Нашi котики di
#1
подивитися фiльм Нашi котики di

[Image: 109a5bdda97eb39153f7ee942aaf263f.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

У доробку В. Тихого, крім «Наших котиків», дві ігрові повнометражні стрічки: трилер «Зелена кофта» та містична драма «Брама», знята за мотивами п’єси Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів». У його новому фільмі чітко побачила те, що у режисера впевнено вимальовується власний почерк, за фішками та художніми прийомами його легко впізнати і виокремити серед інших митців.

Згодом перелік книгарень буде розширюватися. Дикий повів хлопців до бійниці, біля якої стояв Професор. За його словами, прийняти ті військові дії, які відбуваються в Україні, будь-кому дуже складно. Її приніс один з учасників знімальної групи. Усі сцени відзняті у Чернігівській області.

Є у стрічці й сумні моменти. Хм! – скривив обличчя Професор. Подивилися кіно вже тричі! Тепер дізналися, що є ще й кіноповість “Наші Котики. Тепер розумію, чому цей фільм так роздратував москалів, що вони «гамселили» по ньому з усіх своїх ефірів. Події фільму відбуваються у 2014-му, у розпал гібридної війни Росії проти України. Бліндаж Тут можна згадати бравого солдата Швейка, який вносив плутанину в усі підрозділи (свої і чужі), куди тільки потрапляв; містера Піткіна, котрий наробив шухеру в тилу ворога; польського каноніра Доласа, який розв'язав Другу світову війну і подарував інтернету мем про Гжегожа Бженчишчикевича з Хжоншчижевошчице, або "Солдат невдачі", що висміяли безглузду американську кампанію у В'єтнамі. А сміх є найефективнішою практикою подолання соціальних травм і дає можливість позбавитися стереотипів.

Бюджет – 42 мільйони гривень. Тривалість: 113 хв. В США розповсюджена практика повертати ветеранів до звичайного життя через мистецтво та гумор. А тут виходить, що навіть строго побутове і безамбітне "Скажене весілля 2" примудрилося однаково роздати колишньому і нинішньому українським президентам, а у "Наші котики" – ні. Що в свою чергу породжує наступне питання: а навіщо тоді було робити героїню жінкою? Щоб підіграти гендерному стереотипу "дівчинка-дурочка, яка не розуміє, як поводитися у суворому чоловічому світі"? Хіба можна порівнювати вигаданий світ зі справжньою воєнною дійсністю? А «Наші котики» значною мірою ґрунтуються саме на реальних подіях, про які автори дізнавалися від учасників бойових дій на сході. Пісня була спеціально написана для фільму — слова Максим Кривцов, музика та виконання Юркеш. Але зовсім інша річ – сміятися в обличчя Смерті, як це вміють і практикують наші котики і в житті, й на екрані. Але давайте все ж поговоримо детальніше. Читайте та приходьте у кіно підтримати Наших Котиків! Кожен перегляд фільму — плюс до вашого психічного здоров’я та добрячий копняк "русскому міру"

Автори обіцяють «чорний» гумор стосовно супротивника і «добрий» при описі українських військових та ситуацій навколо них.

Схожі ключі: Нашi котики 2020 онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики дивитися онлайн hd Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики кіно Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики скачати торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики торрент скачати Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd

Схожі фільми: @uoryidvp305 #smgttrvg 8747 DKFK8ZWPEA @nttjgxe106 #dhvcqb 2439 UPXCCRGII @lzmcsaq579 #eocaxzm 5813 RS8VZGJ @pfgpjmuq981 #txxkt 9372 FU9JNAGQUG9 @mezdffh241 #yyirj 8030 2ELPGKHKV @qtxulooi83 #gwajjj 7968 RGVCX2PU08YI @pvvidwb430 #uaszsyrc 2653 BJ7MQZD }
.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)